Chcem ponúkať nehnuteľnosť na retailbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
 • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
 • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Článok

Bratislavský Aupark pýta stavebné povolenie, chce pristavať nový blok

19.02.2018 14:38:56

Bratislavský Aupark pýta stavebné povolenie, chce pristavať nový blok

Celkom v tichosti a bez oficiálnych odhaľovaní plánov pripravuje bratislavský Aupark rozširovanie. Nákupné centrum aktuálne žiada úrady už o stavebné povolenie. Pribudnúť by malo nové podzemné parkovisko aj ďalšie obchodné prevádzky.

O tom, že bratislavský Aupark chystá nový blok, písal TREND Reality ešte začiatkom nového roka. Vtedy však neboli známe podrobnosti. Žiadosť o územné rozhodnutie totiž obsahovala len základné informácie.

„Navrhovaný obchodný dom je ako samostatne stojaci objekt, ktorý obsahuje 85 parkovacích miest na úrovni prvého podzemného podlažia a na 1. až 3. nadzemnom podlaží bude slúžiť pre obchodné účely,“ písalo sa v dokumentoch, ktoré úradom predložila spoločnosť UR P6.

Ubudne 20 parkovacích miest

O nič viac neprezrádza ani aktuálna žiadosť o stavebné povolenie, o ktoré požiadala rovnaká spoločnosť. Celkové plány však odhaľuje takmer tri roky starý investičný zámer, ktorý majiteľ Auparku predložil úradom ešte v júni 2016. Z neho vyplýva, že obchodný dom by sa mal rozširovať na parkovisku vedľa pobočky McDonaldu. Práve tohto reťazca by sa mala dotknúť aj zmena organizácie dopravy.

Nový blok obchodného centra by mal vyrásť na ploche s rozmerom niečo vyše 2 953 štvorcových metrov. Celkovo by mal vytvoriť  7 267 štvorcových metrov nadzemnej plochy. Zaujímavé je, že napriek rozšíreniu nákupných plôch dôjde k zmenšeniu možností parkovania. Kapacita parkoviska, na ktorom má nový trakt vyrásť, je totiž 105 parkovacích miest, nové podzemné bude určené len pre 85 vozidiel.

......viac sa dočítate na https://reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/bratislavsky-aupark-pyta-stavebne-povolenie-chce-pristavat-novy-blok.html

TAGY: bratislava, obchodné centrum, Aupark, nové obchody, nový blok
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
  Exportovať ponuku do PDF
  Moja ponuka
  Kontaktujte ma
  VILY KRAHULČIA
  • Najnovšie
  • Najčítanejšie