Chcem ponúkať nehnuteľnosť na retailbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
 • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
 • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Článok

Nákupné centrum Point v Banskej Bystrici otvorí v septembri

04.05.2018 11:49:57

Nákupné centrum Point v Banskej Bystrici otvorí v septembri

Nové nákupné centrum Point Banská Bystrica má známy definitívny termín otvorenia a mená hlavných prevádzok. Oproti pôvodným očakávaniam sa otvorenie posunulo o pol roka na začiatok septembra tohto roku.

SC Point Banská Bystrica prinesie vyše 40 prevádzok obchodov, služieb a gastra s prenajímateľnou plochou 5 350 štvorcových metrov. Centrum bude mať dve plné a čiastočné tretie podlažie, z ktorého bude prístup na strešné parkovisko so 160 stojiskami. Ďalších sto parkovacích miest bude na pozemku pri centre.

Spoločnosť Cushman & Wakefield, ktorá má na starosti správu centra a prenájom obchodných priestorov, hlási, že je prenajaté na 82 percent. Svoju druhú prevádzku v nákupnom centre na Slovensku tu otvorí Lidl, ďalšími nájomcami sú Intersport, Baťa, Bogner, Lara Bags, FaxCopy, Pet Center, optika Siloe, Teta drogéria, Benu či trafika TopPress.

„Mesto má výborný potenciál rozvoja a myšlienka vybudovania nákupného centra Point na začiatku pešej zóny sa od začiatku realizácie projektu stretla s pozitívnou odozvou aj na mestskej radnici,“ hovorí spoluvlastník centra Peter Šebo, konateľ investorskej spoločnosti OP Centrum.

„Aj s vlastníkom obchodného centra by sme radi prispeli k nárastu návštevnosti centra mesta, podporovali rozvoj regiónu a mládeže,“ dodáva Richard Souhrada, partner a vedúci tímu správy nehnuteľností Cushman & Wakefield na Slovensku.

 

.... viac sa dočítate na https://reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/nakupne-centrum-point-v-banskej-bystrici-otvori-v-septembri.html

TAGY: nákupné centrum, nakupovanie, obchody, Point, Banská Bystrica
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
  Exportovať ponuku do PDF
  Moja ponuka
  Kontaktujte ma
  Domy Marianka
  • Najnovšie
  • Najčítanejšie