Chcem ponúkať nehnuteľnosť na retailbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

O Retailbooku

RETAILBOOK prevádzkuje realitno-konzultačná spoločnosť GRAVITAS a.s., ktorej snahou je prinášať na slovenský trh neustále nové trendy v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností. Cieľom moderného internetového nástroja je profesionálna prezentácia nehnuteľností našich partnerov. Internetový portál spĺňa najprísnejšie požiadavky na súčasné internetové technológie, vďaka čomu je možné zabezpečiť pre klientov čo najlepšie a najkvalitnejšie spracovanú ponuku nehnuteľností a  priblížiť sa pomocou internetových aplikácií a informácii čo najviac potenciálnym klientom.

Hlavnými funkciami portálu sú:

Personalizácia

- nastavenie stránky podľa potrieb užívateľa, uverejňovanie iba tých ponúk, ktoré zodpovedajú požiadavkám záujemcu, notifikácia o pridaných nehnuteľnostiach v pravidelných intervaloch, ukladanie vytipovaných nehnuteľností do Mojej ponuky, prepojenie na sociálne siete

Registrácia užívateľov

- registrácia užívateľov, nastavenie personalizácie, zľavy a benefity na služby spojené prevodom nehnuteľnosti. Bonusová karta, rozšírené reporty trhu.

Reporty trhu

- reporty trhu spracované v pravidelných kvartálnych intervaloch. Základné a rozšírené reporty pre klientov, ale aj developerov.

Prepojenie na sociálne siete

- komunikácia a zdieľanie obsahu medzi užívateľmi a priateľmi naprieč sociálnymi sieťami cez Facebook, Twitter, LinkedIn. Funkcie „AddThis“, „Share“, „Like“. Uverejňovanie nehnuteľností, článkov a reportov na stenu sociálnych sieti.  Fanúšikovská stránka portálu.

Moja ponuka

- ukladanie vytipovaných nehnuteľností do „Mojej ponuky“, práca s uloženými nehnuteľnosťami, zasielanie Mojej ponuky na email, export do PDF, kontaktujte ma ohľadom mojej ponuky (emailom, telefonicky)

NewsLetter

- pravidelný newsletter o novinkách, infomáciách a reportoch na portáli

GeoFiltering a AutoComplete vyhľadávanie

- vyhľadávanie nehnuteľností na mape podľa vybraného bodu a zadaného rádiusu vzdialenosti od tohto bodu, automatické dopĺňanie typizovaných slov pri vyhľadávaní nehnuteľností

Moderná karta nehnuteľností

- nadčasový a príjemný dizajn, textový a štruktúrovaný popis, fotogaléria, Youtube viedeá, pôdorysy, umiestnenie na mape, tlač nehnuteľností, export do PDF, pridaj do mojej ponuky, prvky sociálnych sietí.

Rača Centrum