Chcem ponúkať nehnuteľnosť na retailbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Prenájom priestorov na obchodné a kancelárske účely, 0 – 2000 m2, Borinská ulica, Lamač

/ id:1894

Ponúkame na dlhodobý prenájom obchodné a kancelárske priestory v rôznych veľkostiach, v polyfunkčnej budove Siesta v Lamači. Prenajímateľný priestor  je na 2 podlažiach a jeho celková veľkosť je viac ako  2000 m2. Ideálne by bolo spodné podlažie obsadiť 2- 3 prevádzkami a horné podlažie, s výmerou 1157 m2, jednou prevádzkou. Ale prístavbu tvorí železobetónový skelet, ktorý umožňuje delenie objektu priečkami na priestor akýchkoľvek veľkostí. Každá prevádzka vie mať samostatný vstup a svoje zázemie, ako sú toalety a sklady.

 

Dispozícia

 

Spodné podlažie, prístupné priamo z ulice, je vhodné najmä na gastro prevádzky, služby ako sú potraviny, reštaurácia, bufet, kuchyňa s priamym výdajom jedál(vývarovňa, závodná kuchyňa). Súčasťou budovy je totiž prerobená fungujúca ubytovňa pre 500 ľudí a uvedené prevádzky by mohli vyhovovať práve tejto klientele. Je možné umiestniť tam aj rôzne druhy predajní, kaderníctvo, prípadne iné obchodné prevádzky. Plocha prenajímateľných priestorov je 611 m2 a priestory bez denného svetla, ktoré môžu slúžiť ako sklady, zaberajú spolu 116 m2. Priestory na spodnom podlaží sú rozdelené recepciou na 2 časti. Prvý z nich má  spolu so zázemím veľkosť 450 m2, druhý 305 m2. Priestory je ale možné rozpriečkovať aj na menšie prevádzky.

 

Horné podlažie bolo v minulosti využívané ako závodná kuchyňa s veľkou jedálňou. Takisto sa tam nachádzalo školiace stredisko. Jeho celková veľkosť je 1157 m2.

Priestor na poschodí je vhodný na kancelárske priestory, prípadne výrobu, školiace učebne, co-working, kreatívne štúdio, fitness, posilňovňa a pod. Zázemie opäť tvoria priestory pre toalety a sklady. Plocha prenajímateľných priestorov je 833 m2 a priestory bez denného svetla zaberajú spolu 325 m2.

Všetky priestory(s výnimkou zázemí) sú vďaka veľkým skleneným plochám dostatočne presvetlené a je možné ich deliť podľa potreby.

 

Vybavenie

 

Okrem samostatných vstupov  a toaliet, majiteľ objektu prispôsobí prevádzky požiadavkám záujemcov, aj v oblasti dobudovania kabeláže, stropov, podláh. V budove je 24 hodinová služba recepcie. Budova je chránená kamerovým systémom.

 

Lokalita

 

Hneď oproti vstupu sa nachádza základná škola a za ňou ICE aréna Lamač. Budova je umiestnená v zelenom  a pomerne kľudnom prostredí rodinných domov, ale s pešou dostupnosťou na Malokarpatské námestie, kde sa nachádza Tesco expres, pošta, banky. V blízkosti je požičovňa áut. Neďaleko sa nachádza letné kúpalisko. Výhodou je rýchle napojenie na diaľničný obchvat v oboch smeroch(centrum mesta, smer Brno).

Ing.Barbora Hennelová

Ing.Barbora Hennelová

Realitný agent

0903999340

hennelova@gravitas.sk

Cena: na vyžiadanie

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Retailbook odporúča

Lokalita

KrajBratislavský kraj
OkresBratislava IV
MestoBratislava-Lamač
Mestská časťLamač
UlicaBorinská 10

Detail

Celková komerčná plocha2000 m2
Komerčná plocha jednotky450 m2

Info

Štandarddokončené
Počet podlaží2
Parkovanieáno
MHDáno

Občianska vybavenosť

obchodybanky
poštaMHD
pizzeriapožičovňa áut
letné kúpaliskoICE aréna
diaľničný obchvat
Rača Centrum

Moja ponuka

Po pridaní jednotlivých nehnuteľnosti do mojej ponuky si ju budete môcť vyexportovať do prehľadného PDF dokumentu.

Zavrieť nápovedu
    Exportovať ponuku do PDF