Chcem ponúkať nehnuteľnosť na retailbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

Koliba Expo

/ id:691

Výnimočná nehnuteľnosť na samostatnom pozemku o celkovej výmere 2096 m2 sa nachádza iba niekoľko metrov od vysielača Kamzík na Bratislavskej Kolibe obkolesená vzrastlou zeleňou. Okolité prostredie pôsobí priam rozprávkovo. Nehnuteľnosť je postavená so zreteľom na efektivitu budúcej prevádzky bez kompromisov. Zastavaná plocha je 590 m2 a celková úžitková plocha objektu je 1025 m2.

 

Celý pozemok je upravený, oplotený a nachádza sa na ňom cca 50 parkovacích miest. Prístup na pozemok je cez rampu a posuvnú bránu. Na pozemok je ešte jeden vstup. Nehnuteľnosť má suterén, prízemie a jedno poschodie. V suteréne sa okrem šatní pre zamestnancov, kotolne a zázemia nachádzajú dva menšie salóniky a vinotéka. Na prízemí je priestranná terasa vybavená grilom a zázemím pre vonkajší gril. Sedenie je kryté a je možné ho využívať i pri  nepriaznivom počasí. Na prízemí je ďalej štýlová reštaurácia s krbom a grilom, kompletne a moderne vybavená kuchyňa a zázemie pre kuchyňu, vrátane chladiaceho boxu a potrebnej infraštruktúry a kancelárie pre prevádzkara. Z kuchyne je inštalovaný výťah, ktorý umožňuje i odbavenie hostí v salónikoch v suteréne. Bar reštaurácie má samostatný východ, aby mohol personál obsluhovať hostí na terase a nemusel používať vstup pre hostí a obmedzovať ich. Na poschodí sa nachádzajú 4 izby a 2 apartmány slúžiace na účely ubytovania hostí. Na poschodí je ešte jedna menšia izba slúžiaca na ubytovanie personálu Koliby.

 

Celá nehnuteľnosť je štýlovo zariadená a dizajn sa nesie v duchu štýlu Koliby. Interiéry sú zdobené a obložené drevom, tomuto dizajnu zodpovedá i nábytok, obloženie krbu v interiéry a zariadenie izieb. Nehnuteľnosť má vhodnú polohu pre účely business reštaurácie ako i na organizovanie osláv, eventov, svadieb či firemných akcií. Jednotlivé menšie salóniky poskytujú dostatok súkromia i technickú infraštruktúru na nerušené súkromné rozhovory.

 

V prípade bližších informácií o nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať.

Cena: na vyžiadanie

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Retailbook odporúča

Lokalita

Kraj Bratislavský kraj
Okres Bratislava III
Mesto Bratislava-Nové Mesto
Mestská časť Koliba
Ulica Cesta na Kamzík

Detail

Celková komerčná plocha 1025 m2
Počet obchodných jednotiek 1

Info

Štandard dokončené
Počet podlaží 3
Parkovanie 50
Rača Centrum

Moja ponuka

Po pridaní jednotlivých nehnuteľnosti do mojej ponuky si ju budete môcť vyexportovať do prehľadného PDF dokumentu.

Zavrieť nápovedu
    Exportovať ponuku do PDF