Chcem ponúkať nehnuteľnosť na retailbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

LIGHTPARK

/ id:1430

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v obchodnom dome LIHGPARK, Bratislava - Nové Mesto, Račianska ulica. Trojpodlažný objekt sa nachádza v širšom centre mesta v  tesnej blízkosti železničnej stanice Vinohrady. Budova ponúka zaujímavú architektúru.


Štandard a vybavenie projektu :

LIGHTPARK je trojpodlažný objekt s jedným podzemným podlažím. Vstup do budovy a vjazd do podzemnej garáže je z frekventovanej Račianskej ulice. LIGHTPARK je obchodno – výstavný priestor s dizajnovým nábytkom, bytovými doplnkamiskvelou talianskou reštauráciou. Nachádza sa tu centrálne schodisko s výťahmi a otvoreným átriom, z ktorého zákazníci vstupujú do jednotlivých obchodov. Zasklenná fasáda evokujúca výklad opticky prepája vnútro objektu s vonkajškom. V budove je 24 hod. strážna služba, kamerový systém,  24 hod. asistenčná služba prevádzkara. K budove patrí zásobovacia rampa. Výhodou je bezplatné parkovisko, kde je kapacita 65 parkovacích miest.


Údaje o projekte :

Objekt ponúka 5 000 m2 obchodných priestorov. Aktuálne sa ponúkajú na prenájom priestory o výmere od 30 m2 do 400 m2. Priestory sa odovzdávajú hotové, pripravené na nasťahovanie vrátane podláh, osvetlenia. Svetla výška priestorov je 3,5 m. Možno ich flexibilne prispôsobiť požiadavkám nájomcov.


Lokalita a okolie :

LIGHTPARK sa nachádza na frekventovanom mieste s kompletnou občianskou vybavenosťou v tesnej blízkosti železničnej stanice Vinohrady. Poskytuje výbornú dopravnú dostupnosť či už autom, ako aj MHD.


Náš názor

Budova ponúka vysoký štandard. Ide o centrum pre náročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú nadštandardné výrobky a služby. Priestory sú vhodné pre architektov, projektantov, umelcov, štúdiá, ateliéry, reklamné agentúry, grafické štúdiá a pod. Budova zabezpečuje nájomcom zachovanie kvalitatívnej úrovnecieľovej skupiny zákazníkov. Veľkou výhodou je dostatočný počet parkovacích miest v podzemnej garáži.

 

V prípade záujmu o kancelárske priestory v tomto projekte nás neváhajte kontaktovať. Do 24 hodín pre Vás pripravíme ponuku kancelárií na mieru.

Michal Gábriš

Michal Gábriš

realitný agent

0908 431 951

gabris@gravitas.sk

Cena: na vyžiadanie

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Retailbook odporúča

Lokalita

Kraj Bratislavský kraj
Okres Bratislava III
Mesto Bratislava-Nové Mesto
Mestská časť Nové Mesto
Ulica Račianska
Rača Centrum

Moja ponuka

Po pridaní jednotlivých nehnuteľnosti do mojej ponuky si ju budete môcť vyexportovať do prehľadného PDF dokumentu.

Zavrieť nápovedu
    Exportovať ponuku do PDF