Chcem ponúkať nehnuteľnosť na retailbooku
Wait
Wait
Wait
Wait
Chcem ponuku nehnuteľností na mieru
Wait
Wait
Wait
Wait
Vitajte v najširšej ponuke novostavieb z Bratislavy
a okolia na jednom mieste.
  • ZDARMA pre Vás pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek a  prevedieme Vás všetkými nehnuteľnosťami.
  • CENY sú u nás rovnaké ako u developerov Vy neplatíte žiadnu províziu.
Budeme radi ak využijete naše skúsenosti a profesionálne služby.
Team GRAVITAS.

LIGHTPARK

/ id:1430

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v obchodnom dome LIHGPARK, Bratislava - Nové Mesto, Račianska ulica. Trojpodlažný objekt sa nachádza v širšom centre mesta v  tesnej blízkosti železničnej stanice Vinohrady. Budova ponúka zaujímavú architektúru.


Štandard a vybavenie projektu :

LIGHTPARK je trojpodlažný objekt s jedným podzemným podlažím. Vstup do budovy a vjazd do podzemnej garáže je z frekventovanej Račianskej ulice. LIGHTPARK je obchodno – výstavný priestor s dizajnovým nábytkom, bytovými doplnkamiskvelou talianskou reštauráciou. Nachádza sa tu centrálne schodisko s výťahmi a otvoreným átriom, z ktorého zákazníci vstupujú do jednotlivých obchodov. Zasklenná fasáda evokujúca výklad opticky prepája vnútro objektu s vonkajškom. V budove je 24 hod. strážna služba, kamerový systém,  24 hod. asistenčná služba prevádzkara. K budove patrí zásobovacia rampa. Výhodou je bezplatné parkovisko, kde je kapacita 65 parkovacích miest.


Údaje o projekte :

Objekt ponúka 5 000 m2 obchodných priestorov. Aktuálne sa ponúkajú na prenájom priestory o výmere od 30 m2 do 400 m2. Priestory sa odovzdávajú hotové, pripravené na nasťahovanie vrátane podláh, osvetlenia. Svetla výška priestorov je 3,5 m. Možno ich flexibilne prispôsobiť požiadavkám nájomcov.


Lokalita a okolie :

LIGHTPARK sa nachádza na frekventovanom mieste s kompletnou občianskou vybavenosťou v tesnej blízkosti železničnej stanice Vinohrady. Poskytuje výbornú dopravnú dostupnosť či už autom, ako aj MHD.


Náš názor

Budova ponúka vysoký štandard. Ide o centrum pre náročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú nadštandardné výrobky a služby. Priestory sú vhodné pre architektov, projektantov, umelcov, štúdiá, ateliéry, reklamné agentúry, grafické štúdiá a pod. Budova zabezpečuje nájomcom zachovanie kvalitatívnej úrovnecieľovej skupiny zákazníkov. Veľkou výhodou je dostatočný počet parkovacích miest v podzemnej garáži.

 

V prípade záujmu o kancelárske priestory v tomto projekte nás neváhajte kontaktovať. Do 24 hodín pre Vás pripravíme ponuku kancelárií na mieru.

Michal Gábriš

Michal Gábriš

realitný agent

0908 431 951

gabris@gravitas.sk

Cena: na vyžiadanie

Služby

Kontaktné informácie

* Všetky položky sú povinné

Retailbook odporúča

Lokalita

Kraj Bratislavský kraj
Okres Bratislava III
Mesto Bratislava-Nové Mesto
Mestská časť Nové Mesto
Ulica Račianska
Rača Centrum

Moja ponuka

Po vyplnení „Poslať na email" Vám bude zaslaná „Moja ponuka" v pdf formáte na Vašu emailovú adresu.

Po vyplnení „Kontaktujte ma" Vás bude kontaktovať ohľadom vybraných nehnuteľností v „Mojej ponuke" zodpovedný Realitný agent.

Zavrieť
    Exportovať ponuku do PDF
    Moja ponuka
    Kontaktujte ma